X
تبلیغات
رایتل

مهاجرت تخصص ماست

گرد اوری راهای موفق برای مهاجرت

یکشنبه 1 آبان‌ماه سال 1390 ساعت 10:59 ق.ظ

نحوه رسیدگی به سرپناه و خوراک و پوشاک پناهندگان

در مدت زمانیکه پرونده شما برای کسب موافقت مقامات دولتی برای اجازه اقامت دائم در گردش و بررسی میباشد همانطوری که در بخشهای قبلی در مورد آن به تفسیر برایتان توضیح دادیم شما در محل اقامت موقت اسکان داده خواهید شد .

 این مکانها بسته به شانس شما میتواند در یک هتل خوب ، یک آپارتمان یا در یک کمپ جنگلی واقع شده باشد ، واقعاًدر این مورد فقط شانس دخالت دارد نه چیز دیگر .

البته این اماکن که گفته شد با امکانات مناسبی برای زندگی همراه اند ، یعنی شما برای زندگی در حد متوسط مشکلی نخواهید داشت ، در خلال آن هم باز بسته به محل اقامت شما مبلغی به صورت هفتگی به هر نفر اختصاص پیدا میکند .

در مورد پرداخت پول هم از هیچ کس سوالی مبنی بر داشتن یا نداشتن پول نمیشود ، اصل بر بی پولی بی پوشاکی و فقدان امکانات اولیه زندگی برای  شماست ، در نتیجه جدای این حقوق هفتگی که بین هشتاد تا صد دلار در هفته میباشد مبالغی هم در ابتدای ورودتان به محل کمپ ثابت جهت تهیه البسه و لوازم آشپزی و موارد ضروری پرداخت میگردد که به صورت نرمال اینهم بین یکصدو پنجاه تا سیصد دلار میباشد ( برای هر نفر )

اصلاً نگران این پولها هم نباشید این مبالغ از طریق سازمان ملل و نهادهای  امور پناهندگان به این کشور ها پرداخت میگردد و مسئولان این کشورها هیچ گونه ناراحتی بابت اینکه شما از حق آنها میخورید ندارند و با کمال میل این مبالغ را به شما پرداخت مینمایند .

پس با دریافت این پول امکان کافی برای خرید لباس نو . لوازم آشپزی و غیره دارید .

اسکان

در مورد اسکان برای راحتی خانواده ها معمولاً آنها را در مکانهایی اقامت میدهند که امکان زندگی مستقل و بدون مزاحمت داشته باشند ، مثلاً آپارتمانی با آشپزخانه و حمام و دستشوئی مستقل برای خانواده در نظر میگیرند .

درمورد  مجرد ها هم آنها را درکنار هم اسکان میدهند تا به صورت دو یا سه نفری با هم زندگی کنند .