X
تبلیغات
رایتل

مهاجرت تخصص ماست

گرد اوری راهای موفق برای مهاجرت

سه‌شنبه 16 اسفند‌ماه سال 1390 ساعت 05:07 ب.ظ

مهاجرت فوری+تضمین

سلام دوستان


چند ماه نبودم به دلیل اینکه واقعا درگیر کارهای مسافرهایی بودیم که در اتن به دلیل کریسمس بودند ودوستانه دیگری که در ترکیه بودند در این مدت قیمت نحوه کار تا حدودی تغییر کرده.در مورد توضیحاتی که میدم دوستان کامل دقت کنند چون فقط باعث این میشن که وقت دیگران هم گرفته میشه در جواب دهی سوالات


http://parstakan.com/images/jaune.jpg


http://digionline.ir/obj/main/201_1318463707_ltn_%D9%88%DB%8C%D8%B2%D8%A7%20%D8%B4%DB%8C%D9%86%DA%AF%D9%86.jpg


ما به دوصورت خدمات را ارئه میدیم :


ویزای شینگن 100% تضمینی:


برای دریافت ویزا دوستان هیچ محدودیت سنی ومالی ندارن فقط:


مدارک اولیه

اصل پاس

کارت ملی

و عکس


http://www.polanduniversities.pl/uploader/poand/282x143_education_visa.png

توجه:دوستانی که در مورد اقامت گرفتن(برای پناهندگی) با ویزا مشکل دارند ما میتونیم به طور 100% تضمینی حتی با ورود قانونی با  مشاوره کمک کنیم که در گرفتن اقامت از این طریق  تاثیر به سزایی داردقیمت:


افراد زیر 23 سال 16 میلیون تومان


وافراد بالای 23 سال 15 میلیون تومانhttp://www.wegotocanada.com/FileUpload/News/News/Thumbnail/96.jpgدر رابطه با انتقال از کشور یونان:


مبلغ  در چهار مرحله گرفته میشود


مبلغ در صرافی گذاشته میشودکشورهای اروپایی(همینطور اسکاندیناوی):8500 یورو


کشور انگلستان:11000یورو


کشور امریکا:25 یورو


کشور کانادا:20یورو


کشور استرالیا:18یورو


قابل توجه دوستانی که میخواهند از ایران خارج بشوند امکانش هست از ایران با ویزا به کشور ثالث وبعد به مقصد مورد نظر که پروژه به صورت هوایی انجام میشه و زمینی به کشور مقصد.دوستان لطفا جهت هماهنگی با ایمیل بنده تماس بگیرید


ali_akbari220@yahoo.com
 دریافت اقامت از طریق پروژه پناهندگی:

http://www.wegotocanada.com/FileUpload/News/Category/Thumbnail/27.jpg

مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی

در بخش های قبلی، مهاجرت به کانادا را از طریق اسپانسرشپ فامیلی که شامل دو بخش یعنی اسپانسرشپ همسر و اطفال وابسته به آن و اسپانسر شپ پدر، مادر و پدرکلان و مادرکلان بود، به بحث گرفتیم. در این شماره در مورد طرق مهاجرت به کانادا از طریق پناهندگی را به بحث گرفته و طور مختصر معلومات ارائه میگردد.

در پهلوی مهاجرت به کانادا از طریق اسپانسرشپ فامیلی، مهاجرت به کانادا از طرق پناهندگی راه دیگری است برای حصول اقامت دایمی در کانادا. برای وضاحت بیشتر، طرق مهاجرت به کانادا را ذیلاً جداجدا مورد بحث قرار میدهیم:

1.تقاضای پناهندگی از خارج از کانادا  Applying As a Convention Refugee or As a Humanitarian- Protected Person Abroad

 پناهنده به کسی اطلاق می گردد که خارج از وطن اصلی خود زندگی کند و روی ملحوظات نژادی، مذهبی، عقیده سیاسی، ملیت و یا عضویت در یک گروپ خاص اجتماعی و جنسیت حیات خود را در وطنش به خطر احساس کند و یا مورد تعقیب و شکنجه قرار گیرد و علاوتاً در کشوری که زندگی می کند، اجازه اقامت دایمی و کار و تحصیل نداشته باشد. هرکسی که در یکی از کتگوری های فوق قرار داشته باشد، می تواند به دفتر کمیشنری ملل متحد برای پناهندگانUNHCR (United Nations High Commissioner for Refugees) مراجعه و تقاضای پناهندگی نماید. دفتر مذکور متقاضیان پناهندگی را راجستر نموده و هرگاه تقاضای پناهندگی با دلایل و شواهد قوی ارائه شده باشد، بالایش غور نموده دوسیه را به سفارتخانه های یکی از کشورهای مهاجرپذیر راجع ساخته و تقاضا می نماید تا متقاضی پناهندگی را در مورد مهاجرت شان کمک نماید. بگونه مثال هرگاه دوسیه تقاضای پناهندگی فردی به سفارت کانادا راجع شود، سفارت کانادا در مورد جایگزینی فرد متقاضی یا اعضای خانواده اش که شامل درخواستی اش باشد، در کانادا تصمیم گرفته و بعد از طی مراحل و مصاحبه، معاینات صحی برایشان داده و ایشانرا به کمک مالی دولت فدرال کانادا به کانادا اعزام میدارند. در این حالت در حقیقت متقاضیان پناهندگی به اسپانسرشپ دولت فدرال کانادا، اقامت دایمی کانادا را حاصل نموده و از تاریخ ورود شان به کانادا برای مدت یک سال تمام مصارف شانرا دولت فدرال کانادا می پردازد. اکثریت هموطنان ما که از هندوستان و در سالهای اخیر از جمهوریت های آسیای میانه چون تاجکستان، ازبکستان، قرغزستان وغیره به کانادا مهاجرت نموده اند، تحت پروگرام معین که Resettlement Assistance Program (RAP)نامیده می شود، وارد کانادا شده اند.

قابل تذکر است که دولت فدرال کانادا، سالانه به تعداد 7300 نفر از سرتاسر جهان تحت این پروگرام به صفت پناهنده می پذیرد. البته این تعداد تنها مربوط افغانها نبوده، شامل متقاضیان پناهندگی از تمام کشورهای که بنا بر شرایط موجوده در آنجا مردم مجبور به فرار می شوند، می باشد.

سهمیه سالانه که به هر کشور داده می شود، نظر به شرایط موجوده هر سال تغییر می کند. بعضاً اتفاق افتاده که متقاضیان پناهندگی طور مستقیم نیز تقاضانامه های شانرا بدون ثبت راجستر در دفتر UNHCR

به سفارت کانادا ارسال داشته اند و سفارت کانادا در مورد تقاضای پناهندگی شان غور نموده و تصامیم لازم اتخاذ کرده است.

کسانی که تحت پروگرام  Resettlement Assistance Program (RAP)به کانادا آمده اند، حین ورود به کانادا در میدان هوائی از طرف موظفین مربوطه استقبال گردیده و در فصل سرما برای شان البسه زمستانی توزیع و بعداً به مهمانخانه های مربوط ایمیگریشن کانادا در تورنتو و یا شهرهای دیگر ایالت انتاریو فرستاده می شوند. برای کسانی که محل اقامت شان در ایالات دیگر تعیین شده باشد، زمینه مسافرت شان آماده و موظفین اوشانرا تا پرواز شان همراهی می نمایند. در صورتی که پرواز به ایالت معینه تاخیر داشته باشد، زمینه بودوباش و غذای تازه واردین در هوتل تنظیم می گردد.

مهمانخانه های ایمیگریشن در کانادا که از چند هفته قبل پلان ورود تازه واردین را در دسترس دارند، تمام امکانات بودوباش تازه واردین را در مهمانخانه مهیا ساخته و تمام عیار آماده پذیرائی از مهمانان خود می باشند. افراد و خانواده های که به اسپانسرشپ دولتی به کانادا وارد می شوند، از امتیازات ذیل برخوردار می گردند:

- قرضه ترانسپورتیشن یا پول تکت طیاره برای انتقال شان به کانادا

- پذیرائی، رهنمائی و ترجمانی حین ورود به میدان هوائی کانادا

- در فصل سرما البسه زمستانی و در غیر آن پول برای البسه

- انتقال شان به مهمانخانه های ایمیگریشن

- اتاق و غذا تا وقتی که خانه کرایه و به منزل خود جابجا شوند

- جلسات معلوماتی در مورد حقوق، امتیازات و مسئولیت های شان در کانادا

- همراهی و ترجمانی برای شان برای گرفتن کارت صحی (OHIP)

- دیدن داکتر فامیلی، یافتن و کرایه کردن خانه

- پر کردن فورم هایOHIP و Social Insurance (SIN)

فورمه های کمک به اطفال Canada Child Tax Benefitsو غیره

- وسایل خانه از قبیل تخت خواب، موبل و فرنیچر، میز نان، کمپل، بالشت، روجائی، روی پاک وغیره

- پول برای وسایل آشپزخانه و کرایه ماه اول و آخر اپارتمان

- پول برای مواد غذائی، کرایه سرویس و کرایه ماهوار اپارتمان برای مدت یک سال از تاریخ ورود به کانادا (در بعضی موارد استثنائی این کمک برای دو سال هم داده می شود.)

منبع : پیام روز
مراحل پناهندگی در سوئد:


http://www.malekpour.ir/content/images/8%20(2).jpg


شما در اولین فرصت پس از درخواست پناهندگی یک کارمند اداره کل مهاجرت را ملاقات خواهید نمود که در مورد دلایل شما برای اقامت در سوئد تحقیق خواهد کرد. ممکن است لازم باشد کارمند مذبور شما را چندین مرتبه ملاقات کند تا بتواند تحقیقات جامعی از دلایل شما بعمل آورد. اهمیت دارد که شما از همان ابتدا کلیه اطلاعات در مورد علل تقاضای پناهندگی خود در سوئد را ارائه نمائید و هیچگونه مطلبی را که برای رسیدگی به پرونده مهم است ناگفته نگذارید. اگر نمیتوانید اطلاعات را بطور کامل ارائه کنید بایستی علت آنرا ذکر کنید. اگر بعدا اطلاعات ارائه شده را تغییر دهید برای اداره کل مهاجرت باور مطالب ارائه شده توسط شما دشوار خواهد شد. حائز اهمیت است که طی کلیه مراحل تحقیقات آخرین آدرس خود را به اداره کل مهاجرت اطلاع دهید تا این اداره بتواند بطور مثال احضاریه برای مصاحبه تحقیقاتی را برای شما ارسال کند. در غیر اینصورت یا اگر در مصاحبه تحقیقاتی شرکت نکنید اگر از دولت سوئد کمک هزینه روزانه دریافت میکنید این کمک هزینه کاهش خواهد یافت. اداره مهاجرت پس از تکمیل تحقیقات در مورد موافقت یا مخالفت با اجازه اقامت شما در سوئد تصمیم گیری خواهد کرد

طبق آخرین سرشماری از جنگ جهانی دوم تا به امروز استرالیا به ۷۵۰۰۰۰ نفر از  پناهجویان اقامت داده است ۲۱

پناهندگی در استرالیا


http://pezeshkangil.com/wp-content/uploads/australia_flag_map.jpg


سازمان بزرگ در استرالیا تا به امروز در کمک رسانی به پناهندگان فعالیتهای مفیدی انجام داده اند این سازمانها در کمک به اشتغال افراد آموزش و پرورش اجباری ودر زمینه های مختلف ورزشی به این گروه کمک کرده اند آیااسترالیا در زمره کشورهای سخاوتمند در عرصه پناهندگی شناخته شده ودر طی این سالها به افراد گوناگونی  از سراسر جهان پناهندگی را اعطا کرده است؟

این سوالی است که به لفاظی های سیاستمداران استرالیا در این سالها بر می گردد که همیشه تلاش کرده اند برنامه های  کاربردی را نسبت به پناهندگی افزایش دهند روشن است که پناهندگان به دنبال حفاظت در کنار دموکراسی پایدار هستند ولی با وجود آنکه سهم استرالیا در این سالها در مقایسه با تمام کشورهای صنعتی در این زمینه اندک بوده اما حفاظت ارزشمند از دموکراسی و حقوق بشر در این کشور همیشه قابل تقدیر بوده بالاخص که با رفتن جان هاوارد نخست وزیر لیبرال استرالیا در حال حاظر در روند پناهجویی در استرالیا بسیار تعدیل شده است در سال 2009 ایرانیان در رتبه 5 در خواست پناهندگی در استرالیا قرار دارند که این نشان از تمایل  روبه  رشد ایرانیان جهت زندگی در استرالیا به شمار می رود در این رتبه بندی کشورهای چین افغانستان سری لانکا و زیمبابوه در رتبه های بالاتر جدول و عراق و پاکستان بعد از ایران قرار گرفته اندو امید آن می رود که طی سالهای 2009  و2010 و  2011 استرالیا سهم قابل ملاحظه ای از پناهجویان جهان را به خود اختصاص دهد