X
تبلیغات
رایتل

مهاجرت تخصص ماست

گرد اوری راهای موفق برای مهاجرت

یکشنبه 6 اردیبهشت‌ماه سال 1394 ساعت 01:37 ب.ظ

اخبار اطلاعات +شرایط جدید

سلام دوستان به همه ایمل ها جواب داده شد ولی خیلی دوستان ایمیل اشتباه فرستاده بودن


لطفا برای اطلاعات بیشتر از شرایط اقامت و مهاجرت هزینه هاااا ایمیل بزنید


با تشکر


ali_akbari220@yahoo.comهمه برچسب های اقامت داخل گذرنامه ها  از روز  ۲۰ ماه مه فاقد اعتبار  خواهند بود......

 

 
استکهلمیان –  همه برچسب های اقامتی که در داخل گذرنامه های خارجیان مقیم  سوئد وجود دارد از روز ۲۰ ماه مه (یک ماه دیگر) فاقد اعتبار خواهند بود. معنی دیگر این تصمیم اینست که از روز ۲۱ ماه مه قادر به استفاده از اینگونه برچسب های اقامت فاقد اعتبار جهت ورود و خروج به محدوده شنگن نخواهید بود.


نمونه ای از برچسب های اقامتی که در داخل گذرنامه چسپانده می شوند
فاقد اعتبار از روز ۲۰ ماه مه سال ۲۰۱۵

چنانچه از دسته افرادی هستید که مدرک اقامتتان بصورت برچسب کاغذی در گذرنامه تان نصب شده است می بایست هر چه سریعتر از طریق پیوند پایان این مطلب در نزد اداره مهاجرت نزدیک به خود وقت عکسبرداری و انگشت نگاری رزرو کرده و برچسب اقامت کاعذی داخل گذرنامه تان را به کارت اقامت تبدیل کنید.

از روز ۲۱ ماه مه تنها مدرک اقامت معتبر  بهنگام مسافرت از نوع کارتی خواهد بود و کلیه برچسبهای کاغذی اقامت داخل گذرنامه ها از درجه اعتبار ساقط خواهند شد.


نمونه ای از کارت اقامت از نوع پلاستیکی و در اندازه کارت های اعتباری بانکی
تنها مدرک اثبات اقامت در هنگام ورود و  خروج از شنگن از روز ۲۰ ماه مه سال ۲۰۱۵

از آنجایی که این تصمیم به اطلاع همه شرکتهای هواپیمایی  جهان نیز رسیده است این شرکتها از بیم جریمه های سنگینی که حمل مسافر فاقد مدارک معتبر سفر به شنگن بدنبال دارد ممکن است از روز ۲۰ ماه مه جلوی سوار شدن مسافرین عازم شنگن که فاقد مدرک اقامت بصورت کارت باشند  به هواپیما را بگیرند.

کارت های اقامت از جنس پلاستیک و در اندازه کارت های پرداختی بانکی است
. مدت اعتبار کارت های اقامت ۵ سال است. این کارتها بصورت رایگان  و پس از عکسبرداری و انگشت نگاری از متقاضی توسط اداره مهاجرت و در خارج از سوئد توسط سفارتخانه های سوئد صادر می شود.

چنانچه در خارج از سوئد بسر می برید و قبل از ۲۰ ماه مه به سوئد بر نمی گردید می بایست برای عکسبرداری و انگشت نگاری جهت تهیه کارت اقامت خود به نزدیکترین سفارتخانه سوئد مراجعه نمایید.

برچسب‌ها: sued، eghamat، lih[vj، rh]hrd، ویزا، رفتن، سریع، اسان، هزینه، پول